395017-2024 - Konkurss
Lietuva – Ceļu greideri – Greiderių bei jų techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi - Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Greiderių bei jų techninio aptarnavimo bei remonto paslaugų pirkimas
Apraksts: Greideriai bus naudojami miško kelių priežiūrai ir remontui.
Iekšējais identifikators: 729180
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 43221000 Ceļu greideri
Papildu klasifikācija (cpv): 50110000 Mehānisko transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonta un apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1