39538-2024 - Konkurss
Latvija – Specializētas izmantošanas transportlīdzekļi – Lietotas hidrodinamiskās automašīnas piegāde Valkas novada pašvaldībai
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Lietotas hidrodinamiskās automašīnas piegāde Valkas novada pašvaldībai
Apraksts: Lietotas hidrodinamiskās automašīnas piegāde Valkas novada pašvaldībai
Iekšējais identifikators: VNP 2024/1K
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144700 Specializētas izmantošanas transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000