2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: (2024-ESO-213) Įžeminimo elektrodai ir smaigai
Apraksts: Įžeminimo elektrodai ir smaigai
Iekšējais identifikators: 715018
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 31711140 Elektrodi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000