See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: J. Janonio gimnazijos Tilžės g. 137, Šiauliai, senojo korpuso stogo kapitalinio remonto projekto parengimo paslauga
Apraksts: J. Janonio gimnazijos Tilžės g. 137, Šiauliai, senojo korpuso stogo kapitalinio remonto projekto parengimo paslauga
Iekšējais identifikators: 723969
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71240000 Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000