2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Obligāto periodisko un ārpuskārtas veselības pārbaužu veikšana VID ierēdņiem un darbiniekiem visā Latvijas teritorijā
Apraksts: Obligāto periodisko un ārpuskārtas veselības pārbaužu veikšana VID ierēdņiem un darbiniekiem visā Latvijas teritorijā
Iekšējais identifikators: FM VID 2024/167
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85140000 Dažādi veselības aprūpes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000