2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Šiaulių r. Kuršėnų Stasio anglickio progimnazijai laboratorijų baldai atviro konkurso būdu
Apraksts: Šiaulių r. Kuršėnų Stasio anglickio progimnazijai laboratorijų baldai atviro konkurso būdu
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39180000 Laboratorijas mēbeles
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0