395890-2024 - Konkurss
Lietuva – Medicīnas palīgmateriāli – Vienkartinės medicinos pagalbos priemonės hemofiltracijos procedūroms (Nr. 7905)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vienkartinės medicinos pagalbos priemonės hemofiltracijos procedūroms (Nr. 7905)
Apraksts: Pirkimo objektas yra prekės, nurodytos SPS 1 priede „Techninė specifikacija ir pasiūlymo kaina“.
Iekšējais identifikators: 728321
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1.Vienkartinės priemonės skirtos darbui su „Gambro“ gamintojo „Prismaflex“ aparatais
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2.Pakaitiniai tirpalai ir vienkartinės priemonės hemofiltracijos aparatui „MultiFiltrate“.
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3.Krioabliacijos aplikatoriai-adatos
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4.Rinkinys adatų elektrochemoterapijai
Iekšējais identifikators: 4