See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ultragarso aparatai Rokiškio rajono ligoninei
Apraksts: Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Ultragarsiniams tyrimams atlikti reikalinga medicinos priemonė
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Mobilus ultragarso aparatas (su kraujagysliniu davikliu)
Iekšējais identifikators: 2