See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pārtikas produktu piegāde Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldes Sociālās aprūpes centriem
Apraksts: Pārtikas produktu piegāde Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldes Sociālās aprūpes centriem
Iekšējais identifikators: SAC_Alūksne/2024/2/PI
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
Papildu klasifikācija (cpv): 15500000 Piena produkti, 15810000 Maize, svaigi mīklas izstrādājumi un kūkas, 15331100 Svaigi vai saldēti dārzeņi, 15800000 Dažādi pārtikas produkti, 15110000 Gaļa, 15300000 Augļi, dārzeņi un saistītie produkti, 15896000 Sasaldēti produkti, 15241200 Apstrādātas vai ilglaicīgai glabāšanai sagatavotas siļķes
5. Daļa
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Gaļa un gaļas izstrādājumi
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Augļi un dārzeņi
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Siļķe