397471-2024 - Rezultāts
Latvija – Autobusu ar šoferi noma – Neregulārie transporta pakalpojumi Valmieras novada Burtnieku un Mazsalacas apvienību teritorijās esošo iestāžu vajadzībām
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Neregulārie transporta pakalpojumi Valmieras novada Burtnieku un Mazsalacas apvienību teritorijās esošo iestāžu vajadzībām
Apraksts: Neregulārie transporta pakalpojumi Valmieras novada Burtnieku un Mazsalacas apvienību teritorijās esošo iestāžu vajadzībām
Iekšējais identifikators: VNP 2024/033AK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60172000 Autobusu ar šoferi noma
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Burtnieku apvienība
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Mazsalacas apvienība