398059-2024 - Rezultāts
Lietuva – Pētniecības un izstrādes konsultāciju pakalpojumi – Panaudoto branduolinio kuro ir ilgaamžių radioaktyviųjų atliekų galutinio sutvarkymo, dedant juos į giluminį atliekyną, įrengtą kristalinio pamato uolienose, bendrosios koncepcijos parengimas
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Panaudoto branduolinio kuro ir ilgaamžių radioaktyviųjų atliekų galutinio sutvarkymo, dedant juos į giluminį atliekyną, įrengtą kristalinio pamato uolienose, bendrosios koncepcijos parengimas
Apraksts: Panaudoto branduolinio kuro ir ilgaamžių radioaktyviųjų atliekų galutinio sutvarkymo, dedant juos į giluminį atliekyną, įrengtą kristalinio pamato uolienose, bendrosios koncepcijos parengimas
Iekšējais identifikators: 692097
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 73200000 Pētniecības un izstrādes konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1