2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Darbinieku veselības apdrošināšana
Apraksts: Pakalpojums - valsts akciju sabiedrības “Starptautiskā lidosta “Rīga”” darbinieku veselības apdrošināšana uz 1 (vienu) gadu saskaņā ar Tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma noteikumiem
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66512200 Veselības apdrošināšanas pakalpojumi