398681-2025 - Rezultāts
Latvija – Ceļojumu aģentūru un līdzīgi pakalpojumi – Ceļojumu aģentūru pakalpojumu nodrošināšana Valsts administrācijas skolas vajadzībām
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ceļojumu aģentūru pakalpojumu nodrošināšana Valsts administrācijas skolas vajadzībām
Apraksts: Ceļojumu aģentūru pakalpojumu nodrošināšana Valsts administrācijas skolas vajadzībām
Iekšējais identifikators: VAS2025/05-02/3/AK3
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 63510000 Ceļojumu aģentūru un līdzīgi pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000