399068-2024 - Rezultāts
Latvija – Dabasgāze – Dinamiskās iepirkumu sistēmas izveide centralizētas dabasgāzes iegādes nodrošināšanai
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Dinamiskās iepirkumu sistēmas izveide centralizētas dabasgāzes iegādes nodrošināšanai
Apraksts: Dinamiskās iepirkumu sistēmas izveide centralizētas dabasgāzes iegādes nodrošināšanai
Iekšējais identifikators: RTU 2021/70
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09123000 Dabasgāze
5. Daļa
Daļa: LOT-0000