399448-2024 - Rezultāts
Lietuva – Dažādas medicīniskās ierīces – Histologinės kasetės automatizuotam permanentiniam žymėjimui kartu su automatiniu histologinių kasečių permanentinio žymėjimo įrenginiu, suteikiamu panaudai
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Histologinės kasetės automatizuotam permanentiniam žymėjimui kartu su automatiniu histologinių kasečių permanentinio žymėjimo įrenginiu, suteikiamu panaudai
Apraksts: Histologinės kasetės automatizuotam permanentiniam žymėjimui kartu su automatiniu histologinių kasečių permanentinio žymėjimo įrenginiu, suteikiamu panaudai
Iekšējais identifikators: 714152
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0000