399584-2024 - Rezultāts
Latvija – Pētniecības un izstrādes plānošana un izpilde – Seroepidemioloģiskais pētījums: C hepatīta izplatība Latvijas pieaugušo iedzīvotāju populācijā (atkārtots)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Seroepidemioloģiskais pētījums: C hepatīta izplatība Latvijas pieaugušo iedzīvotāju populācijā (atkārtots)
Apraksts: Seroepidemioloģiskais pētījums: C hepatīta izplatība Latvijas pieaugušo iedzīvotāju populācijā (atkārtots)
Iekšējais identifikators: SPKC 2024/04AF
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 73300000 Pētniecības un izstrādes plānošana un izpilde
5. Daļa
Daļa: LOT-0000