400048-2024 - Rezultāts
Lietuva – Policijas aprīkojums – Baterijos elektros šoko įtaisams Taser X26P (PPR-473)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Baterijos elektros šoko įtaisams Taser X26P (PPR-473)
Apraksts: Baterijos elektros šoko įtaisams Taser X26P iki 4 000 vnt.
Iekšējais identifikators: 725681
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35200000 Policijas aprīkojums
Papildu klasifikācija (cpv): 31440000 Baterijas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000