400175-2024 - Rezultāts
Latvija – Finanšu vadības konsultāciju pakalpojumi – Ekspertu pakalpojums resoru pievienošanas procesa nodrošināšanai valsts pārvaldes vienotā pakalpojumu centra centralizēto pakalpojumu saņemšanai
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ekspertu pakalpojums resoru pievienošanas procesa nodrošināšanai valsts pārvaldes vienotā pakalpojumu centra centralizēto pakalpojumu saņemšanai
Apraksts: Ekspertu pakalpojums resoru pievienošanas procesa nodrošināšanai valsts pārvaldes vienotā pakalpojumu centra centralizēto pakalpojumu saņemšanai
Iekšējais identifikators: VK 2024/02/ANM
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79412000 Finanšu vadības konsultāciju pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 72300000 Datu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Eksperta pakalpojumi ar kompetenci grāmatvedības uzskaites un procesu jomā