See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vaistinis preparatas Kanabidiolis
Apraksts: Konkretus pirkimas "Vaistinis preparatas Kanabidiolis", atliekamas sukurtos dinaminės pirkimo sistemos "Vaistiniai preparatai" (pirkimo numeris 581115) pagrindu.
Iepriekšējs paziņojums: 004329-2022
Iekšējais identifikators: 720438
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33661300 Pretepilepsijas līdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1