See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Individualaus siuvimo paslauga
Apraksts: Perkama individualaus siuvimo paslauga. Pirkimą sudaro 3 dalys
Iekšējais identifikators: 716029
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 98393000 Drēbnieku pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: SAUSUMOS PAJĖGŲ APRANGOS INDIVIDUALAUS SIUVIMO PASLAUGOS
Apraksts: SAUSUMOS PAJĖGŲ APRANGOS INDIVIDUALAUS SIUVIMO PASLAUGOS
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: KARINIŲ ORO PAJĖGŲ APRANGOS INDIVIDUALAUS SIUVIMO PASLAUGOS
Apraksts: KARINIŲ ORO PAJĖGŲ APRANGOS INDIVIDUALAUS SIUVIMO PASLAUGOS
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: KARINIŲ JŪRŲ PAJĖGŲ APRANGOS INDIVIDUALAUS SIUVIMO PASLAUGOS
Apraksts: KARINIŲ JŪRŲ PAJĖGŲ APRANGOS INDIVIDUALAUS SIUVIMO PASLAUGOS
Iekšējais identifikators: 3