40166-2026 - Konkurss
Lietuva – Apkures centrāles celtniecības darbi – Absorbcinio šilumos siurblio įrengimo projektas Nemuno katilinėje, adresu R. Kalantos g. 49, Kaunas (NUTRAUKTAS)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Absorbcinio šilumos siurblio įrengimo projektas Nemuno katilinėje, adresu R. Kalantos g. 49, Kaunas (NUTRAUKTAS)
Apraksts: Perkantysis subjektas siekdamas padidinti esamų biokuro katilų Nr.1 ir Nr. 2 energetinį efektyvumą, numato Nemuno katilinėje įgyvendinti projektą, kurio metu būtų įrengtas absorbcinis šilumos siurblys (toliau – AŠS) su antro laipsnio dūmų kondensaciniu ekonomaizeriu (toliau – DKE II) ir kitais reikalingais įrenginiais (toliau – Darbai). Preliminarios AŠS ir DKE II montavimo vietos nurodomos prieš projektiniuose sprendiniuose, kurie pateikti Absorbcinio šilumos siurblio įrengimo projekto Nemuno katilinėje, adresu R. Kalantos g. 49, Kaunas techninės specifikacijos (toliau – Techninė specifikacija) priede Nr. 5. Pirkimo objektu laikomas techninio darbo projekto parengimas (toliau – TDP) ir projekto įgyvendinimas pagal parengtą TDP.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45251200 Apkures centrāles celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 71323200 Iekārtu inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
Iespējas:
Opciju apraksts: Sutarties galiojimas 18 (aštuoniolika) mėnesių. Sutarties terminas gali būti pratęstas 1 (vieną) kartą 6 (šešių) mėnesių laikotarpiui. Maksimalus Sutarties terminas su pratęsimu 24 (dvidešimt keturi) mėnesiai, įskaitant apmokėjimui skirtą terminą.