401947-2024 - Rezultāts
Latvija – Specializētas izmantošanas transportlīdzekļi – Universālie iekrāvēji ar aprīkojumu un piekabi
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Universālie iekrāvēji ar aprīkojumu un piekabi
Apraksts: Universālie iekrāvēji ar aprīkojumu un piekabi
Iekšējais identifikators: IeM NVA 2024/54
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144700 Specializētas izmantošanas transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000