See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Šilumos energijos skaitiklių pirkimas
Apraksts: Šilumos energijos skaitikliai.
Iekšējais identifikators: 718829
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38551000 Energoskaitītāji
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1