See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kaulinis cementas
Apraksts: Kaulinis cementas
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0