402287-2024 - Rezultāts
Lietuva – Sabiedrisko ērtību pakalpojumi – Šiaulių miesto žaliųjų plotų priežiūros paslaugos
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Šiaulių miesto žaliųjų plotų priežiūros paslaugos
Apraksts: Šiaulių miesto žaliųjų plotų priežiūros paslaugos
Iekšējais identifikators: 718406
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 98350000 Sabiedrisko ērtību pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000