2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kelių dangos darbai Nr. 1693-2
Apraksts: Pirkimas į objekto dalis neskaidomas
Iekšējais identifikators: 721049
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233142 Ceļu remontdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1