403735-2024 - Rezultāts
Lietuva – Ultraskaņas aparāts – Echoskopas reanimacijos skyriui
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Echoskopas reanimacijos skyriui
Apraksts: Perkamas vienas echoskopas reanimacijos skyriui
Iekšējais identifikators: 725311
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33112200 Ultraskaņas aparāts
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 1