404919-2024 - Rezultāts
Latvija – Celtniecības darbi – Telpu pielāgošana Latvijas proves biroja vajadzībām, Vecpilsētas iela 7, Rīga
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Telpu pielāgošana Latvijas proves biroja vajadzībām, Vecpilsētas iela 7, Rīga
Apraksts: Telpu pielāgošana Latvijas proves biroja vajadzībām, Vecpilsētas iela 7, Rīga
Iekšējais identifikators: VNĪ 2024/7/2-7/AK-18
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000