Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33111000 Rentgena aparāti
Izpildes vieta
Pasta adrese: Pils iela 1
Pilsēta: Alūksne
Pasta indekss: LV-4301
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Rīga (LV006)