405250-2024 - Konkurss
Lietuva – Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi – Projekto „Šilutės rajono savivaldybės Sakučių žiemos polderio ir Saugų bei Vilkyčių kadastro vietovių dalies griovių rekonstravimas“ projektavimo, projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Projekto „Šilutės rajono savivaldybės Sakučių žiemos polderio ir Saugų bei Vilkyčių kadastro vietovių dalies griovių rekonstravimas“ projektavimo, projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Apraksts: Perkančioji organizacija numato įsigyti projekto „Šilutės rajono savivaldybės Sakučių žiemos polderio ir Saugų bei Vilkyčių kadastro vietovių dalies griovių rekonstravimas“ projektavimo, projekto vykdymo priežiūros paslaugas. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede. Projekto įgyvendinimo metu planuojama atlikti šiuos darbus (preliminarūs rodikliai): griovių rekonstrukcija – 8,4 km;siurblinių rekonstrukcija – 1 vnt.; pralaidų rekonstrukcija – 2 vnt.; rinktuvų rekonstrukcija – 0,03 km; drenažo vandens lygio kontrolės šulinių įrengimas - 6 vnt.Techninis darbo projektas turi būti parengtas ir pateiktas per 90 kalendorinių dienų nuo viešojo pirkimo sutarties pasirašymo dienos. Perkančiajai organizacijai sutikus, šis terminas galės būti tęsiamas 1 kartą 1 mėnesio laikotarpiui. Statinio projekto vykdymo priežiūros paslaugų pradžia – rekonstrukcijos darbų pradžios data, pabaiga – rekonstrukcijos darbų pabaigos data, bet ne ilgiau kaip 36 mėnesiai.
Iekšējais identifikators: 729964
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0000