405383-2024 - Rezultāts
Latvija – Sūkņi – Vakuumsūkņu ar separatoru (2 gab.) piegāde sūkņu stacijā "Baltezers-2"
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vakuumsūkņu ar separatoru (2 gab.) piegāde sūkņu stacijā "Baltezers-2"
Apraksts: Vakuumsūkņu ar separatoru (2 gab.) piegāde sūkņu stacijā "Baltezers-2"
Iekšējais identifikators: RŪ-2024/87
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42122000 Sūkņi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000