405896-2024 - Rezultāts
Latvija – IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts – CRM sistēmas mākoņpakalpojuma nodrošināšana
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: CRM sistēmas mākoņpakalpojuma nodrošināšana
Apraksts: CRM sistēmas mākoņpakalpojuma nodrošināšana
Iekšējais identifikators: AS "Latvenergo" 2022/33
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
5. Daļa
Daļa: LOT-0000