406175-2024 - Konkurss
Lietuva – Apvidus transportlīdzekļi – Pikapo tipo visureigių ir jų garantinio techninio aptarnavimo pirkimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi - Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pikapo tipo visureigių ir jų garantinio techninio aptarnavimo pirkimas
Apraksts: Perkama 40 (keturiasdešimt) vnt Pikapo tipo visureigių ir jų garantinis techninis aptarnavimas kurie skirti Valstybės įmonės Valstybinių miškų urėdijos Regioninių padalinių girininkijoms.
Iekšējais identifikators: 729144
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 34113200 Apvidus transportlīdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 50112000 Automobiļu remonta un apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Daudzums: 40