406466-2024 - Rezultāts
Latvija – Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi – Ēdināšanas pakalpojuma sniegšana Elejas PII “Kamenīte” izglītības programmu īstenošanas vietā Sesavā, Vilces pamatskolas un Elejas vidusskolas izglītības iestādēs
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — atvieglotais režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ēdināšanas pakalpojuma sniegšana Elejas PII “Kamenīte” izglītības programmu īstenošanas vietā Sesavā, Vilces pamatskolas un Elejas vidusskolas izglītības iestādēs
Apraksts: Ēdināšanas pakalpojuma sniegšana Elejas PII “Kamenīte” izglītības programmu īstenošanas vietā Sesavā, Vilces pamatskolas un Elejas vidusskolas izglītības iestādēs
Iekšējais identifikators: JNP 2024/54
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 55520000 Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000