406666-2024 - Rezultāts
Latvija – Būvkonstrukcijas un materiāli, būvniecības palīgmateriāli (izņemot elektroierīces) – Betona bloku 160x80x80 “LEGO” iepirkums robežas stiprināšanai
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Betona bloku 160x80x80 “LEGO” iepirkums robežas stiprināšanai
Apraksts: Betona bloku 160x80x80 “LEGO” iepirkums robežas stiprināšanai
Iekšējais identifikators: AM NBS NP 2024/022
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44000000 Būvkonstrukcijas un materiāli, būvniecības palīgmateriāli (izņemot elektroierīces)
Papildu klasifikācija (cpv): 44114200 Betona izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000