407375-2024 - Konkurss
Lietuva – Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli – Rinkinys donorinio organo perfuzijai, dirbtinės kraujagyslės, lopai, kabutės, hemostatinė priemonė: geležies sulfato tirpalas ir kitos priemonės (Nr. 8918)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Rinkinys donorinio organo perfuzijai, dirbtinės kraujagyslės, lopai, kabutės, hemostatinė priemonė: geležies sulfato tirpalas ir kitos priemonės (Nr. 8918)
Apraksts: 12 pirkimo dalių
Iekšējais identifikators: 729413
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli
Papildu klasifikācija (cpv): 33141120 Spailes, šuvju materiāli, ligatūras, 33184200 Vaskulārās protēzes, 33692000 Medicīniskie šķīdumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 - Priemonių rinkinys donorinio organo perfuzijai
Apraksts: apimtys nurodytos pirkimo dokumentuose
Iekšējais identifikators: 729413-1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 - Dirbtinė kraujagyslė Nr.1
Iekšējais identifikators: 729413-2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3 - Dirbtinė kraujagyslė Nr.2
Iekšējais identifikators: 729413-3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4 - Dirbtinė kraujagyslė Nr.3
Iekšējais identifikators: 729413-4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5 - Dirbtinė kraujagyslė Nr.6
Iekšējais identifikators: 729413-5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 6 - Dirbtinė kraujagyslė Nr.7
Iekšējais identifikators: 729413-6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: 7 - Pinti/megzti lopai skilvelių pertvaros defektams lopyti
Iekšējais identifikators: 729413-7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: 8 - Hemostatinė priemonė
Iekšējais identifikators: 729413-8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: 9 - Titaninės kabutės prie "U040 ir U060"
Iekšējais identifikators: 729413-9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: 10 - Kabutės skirtos laparoskopinėms operacijoms
Iekšējais identifikators: 729413-10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: 11 - Viela kilpoms tonzilių šalinimui
Apraksts: Viela kilpoms tonzilių šalinimui
Iekšējais identifikators: 729413-11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: 12 - Vidinis nosies įtvaras
Iekšējais identifikators: 729413-12