See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Lazerinis objektyvinių stiklelių žymėjimo spausdintuvas
Apraksts: Lazerinis objektyvinių stiklelių žymėjimo spausdintuvas
Iekšējais identifikators: 718059
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 3