2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Objekto „Viešojo vandenilio pildymo punkto įrengimas Klaipėdos mieste“ mobilios vandenilio pildymo įrangos pirkimas
Apraksts: Objektui „Viešojo vandenilio pildymo punkto įrengimas Klaipėdos mieste“ įgyvendinti suprojektuoti, pagaminti pirkėjo pateiktoje techninėje specifikacijoje numatytą įrangą, įskaitant jos pristatymą, atidavimą atsakingoms institucijoms vertinti, bei perduoti ją pirkėjui nuosavybės teise.
Iekšējais identifikators: 730107
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42113390 Deggāzes sistēmas
Papildu klasifikācija (cpv): 34223360 Degvielas uzpildes piekabes
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1