2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Elektroauto un tā specializēto instrumentu iegāde
Apraksts: Elektroauto un tā specializēto instrumentu iegāde
Iekšējais identifikators: RTK2026/9
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144900 Elektriskie transportlīdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 38570000 Regulēšanas un kontroles instrumenti un aparāti, 38548000 Ierīces transportlīdzekļiem, 39162200 Mācību līdzekļi un ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0000