409243-2026 - Konkurss
Latvija – Skolas ēdināšanas pakalpojumi – Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana Mārupes novada pašvaldības izglītības iestādēs
Paziņojums par līgumu — atvieglotais režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana Mārupes novada pašvaldības izglītības iestādēs
Apraksts: Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana Mārupes novada pašvaldības izglītības iestādēs
Iekšējais identifikators: MNP2026/43
Procedūras veids: Atklāta
Procedūras galvenās iezīmes: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 55524000 Skolas ēdināšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 55523100 Skolas ēdināšanas nodrošināšanas pakalpojumi, 55521200 Ēdienu piegādes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1. daļa – Ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšana Pirmsskolas izglītības iestādē “Mārzemīte” un Pirmsskolas izglītības iestādē “Zīļuks”
Papildu klasifikācija (cpv): 55523100 Skolas ēdināšanas nodrošināšanas pakalpojumi
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2. daļa - Ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšana Pirmsskolas izglītības iestādē “Mārupīte” un Pirmsskolas izglītības iestādē “Lienīte”
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3. daļa - Ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšana Skultes sākumskolā un Jaunmārupes pamatskolā
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4. daļa – Ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšana Mārupes valsts ģimnāzijā
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5. daļa - Ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšana Mārupes pamatskolā