2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Atnaujinimo darbai (Gelgaudiškio pažintinio tako infrastruktūros atnaujinimo darbai)
Apraksts: Gelgaudiškio pažintinio tako infrastruktūros atnaujinimo darbai
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45453100 Kosmētiskais remonts
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0