410702-2024 - Rezultāts
Latvija – Kurināmā koksne – Kurināmā piegāde Rēzeknes novada sociālās aprūpes iestāžu un Rozentovas pamatskolas vajadzībām
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kurināmā piegāde Rēzeknes novada sociālās aprūpes iestāžu un Rozentovas pamatskolas vajadzībām
Apraksts: Kurināmā piegāde Rēzeknes novada sociālās aprūpes iestāžu un Rozentovas pamatskolas vajadzībām
Iekšējais identifikators: RNP 2024/13
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 03413000 Kurināmā koksne
Papildu klasifikācija (cpv): 09111400 Koksnes kurināmais
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Malkas iegāde Rēzeknes novada Daudzfunkcionālajam sociālo pakalpojumu centram “Vecružina''
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Kokskaidu granulu piegāde Veselības un sociālās aprūpes centram “Viļāni”