See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Atnaujintas varžymasis Vandentiekio ir buitinių nuotekų tinklų rekonstravimas Gailutės g., Kauno m.
Apraksts: Atnaujintas varžymasis Vandentiekio ir buitinių nuotekų tinklų rekonstravimas Gailutės g., Kauno m.
Iepriekšējs paziņojums: 541612-2023
Iekšējais identifikators: 727223
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45232151 Ūdens maģistrāļu remonta būvdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1