411184-2024 - Konkurss
Lietuva – Laboratorijas centrifūgas un piederumi – Smulki laboratorinė įranga II (PTC) (8587)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Smulki laboratorinė įranga II (PTC) (8587)
Apraksts: Perkama smulki laboratorinė įranga (PTC), viso 2 (dvi) pirkimo dalys
Iekšējais identifikators: 730136
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42931100 Laboratorijas centrifūgas un piederumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Termoblokas
Apraksts: Kiekis - 8 vnt.
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Maža stalinė mikrocentrifūga (1)
Apraksts: Kiekis - 9 vnt.
Iekšējais identifikators: 2