See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vienkartinės medicininės priemonės, kurių nėra cpo kataloge: krioabliacijos aplikatoriai-adatos su krioabliacijos sistema panaudai
Apraksts: krioabliacijos aplikatoriai-adatos su krioabliacijos sistema panaudai
Iekšējais identifikators: 725837
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1