411835-2026 - Konkurss
Latvija – Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija – Pārtikas produktu preču piegāde aģentūras vajadzībām
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsPārtikas produktu preču piegāde aģentūras vajadzībām
AprakstsPārtikas produktu preču piegāde aģentūras vajadzībām
Iekšējais identifikatorsJEKNPAJ2026/7
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsPiens un piena produkti
DaļaLOT-0002
NosaukumsSiers
DaļaLOT-0003
NosaukumsSvaiga gaļa
DaļaLOT-0004
NosaukumsGaļas produkti un desas
DaļaLOT-0005
NosaukumsPutnu gaļa un putnu gaļas produkti
DaļaLOT-0006
NosaukumsSubprodukti
DaļaLOT-0007
NosaukumsMaize
DaļaLOT-0008
NosaukumsZivis, zivju produkti