412755-2024 - Rezultāts
Latvija – Mehāniskie transportlīdzekļi mazāk nekā 10 cilvēku pārvadāšanai – Saimniecisko transportlīdzekļu iegāde ar servisa pakalpojumiem
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes - Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Saimniecisko transportlīdzekļu iegāde ar servisa pakalpojumiem
Apraksts: Saimniecisko transportlīdzekļu iegāde ar servisa pakalpojumiem
Iekšējais identifikators: NMPD 2023/44
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34115200 Mehāniskie transportlīdzekļi mazāk nekā 10 cilvēku pārvadāšanai
Papildu klasifikācija (cpv): 50100000 Transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonts, apkope un saistītie pakalpojumi, 34300000 Detaļas un piederumi transportlīdzekļiem un to dzinējiem
5. Daļa
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 1 (viens) transportlīdzeklis ar iekšdedzes dzinēju NVD vajadzībām