2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Transportlīdzekļu piegāde
Apraksts: 14 vieglo transportlīdzekļu piegāde.
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34100000 Mehāniskie transportlīdzekļi