414587-2024 - Rezultāts
Latvija – Apsardzes pakalpojumi – Apsardzes pakalpojumu nodrošināšana Talejas ielā 1, Rīgā
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Apsardzes pakalpojumu nodrošināšana Talejas ielā 1, Rīgā
Apraksts: Apsardzes pakalpojumu nodrošināšana Talejas ielā 1, Rīgā
Iekšējais identifikators: FM VID 2023/191
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79710000 Apsardzes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000