See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Laboratoriniai bandymai (I p .o d. ) 27
Apraksts: Valstybinės reikšmės magistralinio kelio A14 Vilnius-Utena ruožo nuo 64,332 iki 79,510 km
Iepriekšējs paziņojums: 669470-2023
Iekšējais identifikators: 729507
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71900000 Laboratorijas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1